Karnevalové masky

 

Maškarní bály jsou jednou do roka, ale holky ve školce v maskách slavily i halloween a čarodějnice. Někdy mi dalo pořádně zabrat nějakou masku vymyslet. A tak Vám tady pár svých výtvorů pro inspiraci předvedu. Některé masky jsou jednoduché a rychlé, jiné daly trochu víc práce. Ale hlavně jde o to, aby se děti vyřádily a karneval se jim líbil.

Tak se jukněte.

 

 

 

Masky našich holek

KŘEMÍLEK A VOCHOMŮRKA

KŘEMÍLEK A VOCHOMŮRKA
Tak tohle byla úplně první maska, kterou jsem holkám udělala (teda babička mi upletla šály, protože já a pletení - no nic moc).Holkám byl asi rok a půl, když jsem si tuhle masku vymyslela. Manžel i moji rodiče mě od toho nápadu zrazovali, že jsou holky ještě moc malé a stejně si masku nebudou chtít...

Diskusní téma: Karnevalové masky

Datum 21.10.2013

Vložil nikola bauerova

Titulek kostym

Odpovědět

a mužu se zeptat jak ste chtela delat toho kostlivce

Datum 30.10.2013

Vložil Janina

Titulek Re: kostym

Odpovědět

Na kostlivce bych nejspíš ušila kombinézu z černé látky a vlastně až na tu černou bych našila kostlivce z látky bílé. Tak nějak jsem to plánovala, ale jelikož na to nedošlo, tak jsem to podrobněji neřešila.

Datum 21.10.2013

Vložil nikola bauerova

Titulek převleky dorty pernicky

Odpovědět

vy jste moc šikovna krasa.

Datum 30.10.2013

Vložil Janina

Titulek Re: převleky dorty pernicky

Odpovědět

Děkuji

Datum 05.09.2013

Vložil Tereza Tužová

Titulek Masky

Odpovědět

Musím říct, že jste ohromná šikulka. Právě se chystám se tchýní vytvořit masky Rumcajse, Manky a Cipíska (mám 3 děti, holčičku a 2 kluky, takže se to parádně hodí), tak jsem zabrousila na googlu a našla Vaši stránku. Byla pro mě úžasnou inspirací a už se nemůžu dočkat, až s tím začneme. Mám trochu strach z těch kloboučků, napadlo mě vyzkooušet to z filcu, ale u vás ty papírové vypadají bezvadně (i na Emanuelovi), tak se možná budu opičit...Uvidíme. Každopádně vám pak pošlu fotku, jak jsme dopadli :-) Kdybyste měla ještě nějaké šikovné tipy, budu ráda: tereza@tuzovi.cz. díky!

Datum 12.09.2013

Vložil Janina

Titulek Re: Masky

Odpovědět

Děkuji za Vaše milá slova. Jsem ráda, že mé stránky někoho mohou potěšit a pomoci. Postup při výrobě masek jsem se snažila podrobně popsat. V knize návštěv jsem rozebrala i výrobu vousů, snad to také pomůže. Fotku určitě pošlete, budu moc ráda. Ještě jednou mockrát díky.

Datum 19.02.2012

Vložil Světla

Titulek čarodějnice

Odpovědět

Tak ty holčičky jsou úžasný

Datum 28.02.2012

Vložil Janina

Titulek Re: čarodějnice

Odpovědět

Světlo, moc díky.

Datum 19.05.2010

Vložil catherine

Titulek sales@nice-gadget.com

Odpovědět

We are professonal halloween mask manujfacture in china.we have hundreds styles of halloween mask,warmly welcome to visit our site www.nice-gadget.com and inquiry.